ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


plusViewer - jednoduché nahlížení na skeny dokumentů

plusViewer je webová aplikace sloužící k jednoduchému zobrazování oskenovaných dokumentů, které máte uložené v Pohodě. Dokumenty je možné snadno filtrovat, vyhledávat v nich a z prohlížeče přímo tisknout nebo ukládat. Ideální řešení např. pro účetní firmy pro poskytnutí náhledu klientům na jejich dokumenty.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

 

Vlastníte účetní firmu? Aplikace plusViewer je řešením Vašeho problému s nekončící záplavou proseb Vašich klientů o dohledání konkrétního papírového dokumentu, jeho následném oskenovaní a zaslání zpět. Díky jednoduchému webovému rozhraní má každý klient, kterému udělíte přístup, možnost ve své účetní jednotce mezi dokumenty nejen vyhledávat a filtrovat, ale také je rovnou tisknout nebo ukládat do svého počítače.


Aplikace má dvě části:

Frontend (to co vidí klient)

po přihlášení pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře je k dispozici hlavní strom členění podle jednotlivých dokladů. V každé úrovni členění lze také jednoduše filtrovat podle sloupců, případně rovnou vyhledávat (podle jména, čísla dokladu, datumu atd.). Dokumenty je možné ve webovém prohlížeči jak zobrazit, tak rovnou vytisknout. Klient je tak schopný veškerou agendu okolo "potřebuji se podívat, jak doklad vypadal" vyřešit sám, aniž by tím zatěžoval Vás nebo Vaše zaměstnance.

Backend (to co vidíte Vy)

Přímo v Pohodě vznikne nová uživatelská agenda "Uživatelé plusViewer" ve které budete mít možnost jednoduše zakládat nové uživatele, editovat stávající a přiřazovat jim příslušné účetní jednotky do kterých budou mít přístup (jeden uživatel může mít přístup k více účetním jednotkám a stejně tak jedna účetní jednotka může být přístupná více uživatelům).


 Určitě si říkáte že aplikace plusViewer by se Vám hodila, ale ještě by bylo fajn kdybyste se nemuseli zdržovat se samotným skenováním dokumentů a jejich přiřazování k dokladům v Pohodě. Nezoufejte, i na tento problém řešení již existuje v podobě aplikace plusAttach, která právě problém automatizovaného skenování a přiřazování dokumentů řeší. Při zkombinování aplikace plusAttach a plusViewer Vám tak prakticky odpadne starost s archivací a zpětným dohledáváním jakýchkoli papírových dokladů a dokumentů a Vám zbyde čas na užitečnější věci.


 


Náhledy: